Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ostatní božani

 

Balios každý 19. den v měsíci nabízí svému majiteli Nyktin balíček pod podmínkou, že byl připojen předchozí den. Pokud majitel koně neodchoval, dostane Nyktin balíček pouze 19. v lednu, dubnu, červenci a říjnu (pokud se přihlásí i předchozí den). Jeho dovednosti se rovněž každý den mírně zvyšují. Balios se nemůže rozmnožovat, ale lze ho prodat. Novému majiteli ale přináší Niktin balíček jednou za 3 měsíce (leden, duben, červenec, říjen). Vyskytuje se ve 4 různých zbarveních (Vesmír, Ohen, Elaktřina, Sníh).

 

 

Croesus je Božský kůň, který namísto hnoje produkuje peníze. Každý 13. den každého měsíce získává majitel Croesus 1 pas, pokud byl ovšem den předtím přihlášen. Pokud 13. den připadne na pátek, získává Croesus svému majiteli 2 pasy. Je prodejný a nedá se rozmnožovat.

 

Každý měsíc se jeden z koní pojmenovaných Croesus Junior promění v Croesa.

 

 

 

Gypse je Božský kůň se zvláštní schopností proměnit se při probuzení zpět v písek. Abyste o něj mohli nadále pečovat, musíte jej obnovit. Pokaždé když je Gypse obnoven, dostává jeho chovatel písek. Tento písek lze použít pro navýšení dovedností. Gypse lze prodat, ale nemůže se rozmnožovat.

 

 

 

 

 

 

Sleipnir je bájný kůň boha Odina. Tento kůň má 8 nohou místo 4, což mu dává mimořádné schopnosti. Sleipnir je nesmrtelný. Může mít různé barvy srsti. Nemůže se rozmnožovat a nedosahuje žádných umístění, ale může být prodán.

 

 

 

 

Grani je božský kůň, který povstává z popela jako fénix. Každý den, kdy není nesmrtelný, se mu zhorší zdravotní stav. Pokud přežije alespoň 30 dní od narození (nebo vzkříšení), získáte 2 diamanty a 20000 Equus za jeho odeslání do Nebe. Můžete ho znovu oživit pomocí Pandořiny skříňky, nebo obnovit jeho zdraví pomocí Černé orchideje. 
Je tu 12 různých Graniů, z toho 2 klisny. Každý Grani se liší znakem na zádi. Majitel všech 12 Graniů má jednou za celou hru možnost na jejich stránce jednoho z nich přeměnit na Palomino Sleipnir, pokud prvního v měsíci bude alespoň jeden každého druhu žít. 
Je neprodejný, ale klisny se mohou jednou připustit s Granim a porodí Graniho. 
 

 

 

Mist je božská klisna, která má schopnost sdílet své dovednosti. Její schopnosti se ze dne na den mění: Jednoho dne bude dobrá ve cvalu, dalšího dne bude mít dobrou výdrž... Může se reprodukovat s Snow a zplodit s ním Ocean. Je neprodejná.

 

 

 

 

 

 

 

Snow je Božský kůň stvořený pro soutěže. Každý Snow má své jméno napsáno barvou označující jeho specializaci: 
• Modrá označuje specializaci na překážkové dostihy.
• Červená je pro koně specializující se na parkurové skákání.
• Zelená označuje klusáky.
• Purpurová je pro koně specializující se na cval.
• Bílý je expertem v drezuře.

Snow je neprodejný.

 

 

 

 

 

Ocean je synem Snow a Mist. Zdědil sílu po otci a těkavost po matce. Má mimořádné dovednosti. Jeho dovednosti se každým dnem mění, takže je potenciálně dobrý ve všech směrech. Je neprodejný a nemůže se rozmnožovat.

 

 

 

 

 

 

Frost je božská klisna, která umí měnit dovednosti. Její dovednosti se mění každý den - jednou bude vynikat ve cvalu, jindy zase ve výdrži atd. Připuštěna může být jen jednou s Ocean a porodí Snowflake.

Každý den můžete rozmrazit Frost na jejím veřejném profilu a zkusit, jestli nenajdete Hypnovu přikrývku. (Pozn.: Podobně jako když gratulujete Topazovi - tlačítko pro rozmražení Frost je vedle tl. pro jablko ;), rozmrazit lze pouze jednu Frost denně.)

1. dne v každém měsíci, když se stránka aktualizuje, bude Frost nabídnuta jednomu z hráčů, který ji rozmrazil během minulého měsíce.

 

 

 

 

Snowflake je synem Frost a Ocean. Jeho dovednosti se mění každý den v závislosti na teplotě: čím nižší teplota, tím silnější Snowflake bude!

 

 

 

 

Xanthos

Xanthos je Božský kůň, který Vás odmění za pohlazení (podobně jako Topaz za gratulaci). Ti nejšťastnější můžou získat Roh hojnosti, ostatní získají +10% energie pro svého (v té době nejmladšího, nedávno narozeného) koně. Je prodejný, ale nelze jej rozmnožovat. Xanthos je taktéž bratrem božského koně Balia.

 

 

 

 

 

Arion je božský kůň, který svého majitele obdarovává každý 17. den v měsíci (nebo každé 3 měsíce, jestliže jste ho neodchovali) o Poseidonův balíček, v době, kdy probíhá aktualizace hry. Nutností je se však předešlý den přihlásit.

Každý měsíc může koně získat ten hráč, který vyhrál nejvyšší počet stužek během minulého měsíce, pokud již koně nevlastnil.

Ariona získali hráči Howrse Cupu, jejichž tým se propracoval mezi nejlepší tři. Na naší verzi jej lze získat za stužky nebo v prodejích.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 


Archiv

Kalendář
<< únor / 2021 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 30981
Měsíc: 510
Den: 13